ВАС ВІТАЄ

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла - садок) №67

Харківської міської ради»

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  № 67 Харківської міської ради" Основ'янського району є закладом загального розвитку з україномовним режимом роботи. Заснований  у 1964 році, функціонує 6 груп: 1 група для дітей раннього віку і 5 груп для дітей дошкільного віку.

Пріоритетні напрями роботи закладу: створення умов для всебічного, повноцінного та гармонійного розвитку дітей, виховання у дітей дошкільного віку свідомого ставлення до свого здоров’я і до навколишнього середовища, любові до України,  української мови, розвиток творчих здібностей та творчого мислення дітей.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

15 лют. 2018
Святкуємо "Масляну"
Діти провели Зиму та зустріли Весну, веселими розвагами, конкурсами, хороводами. Пригощалися смачними млинцями. Наприкінці було спалено символ Зими.

9 лют. 2018
Увага! Призупинення навчально-виховного процесу!
З 11.06.2018 року по 13.07.2018 року в закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2018 року. На цей період дітей з ДНЗ №67 прийматиме ДНЗ №253.

18 січ. 2018
Музична розвага
У садочку проойшла розвага "Добрий вечір, щедрий вечір!" Діти розповідали колядки, щедрівки та отримали солодкі подарунки.

27 груд. 2017
У нашому садочку відбулася виставка поробок
ШАНОВНІ БАТЬКИ! У дитячому садочку відбулася виставка поробок на тему "Зимова фантазія". Дякуємо вам за активну участь у виставці.

27 груд. 2017
Новорічні ранки
26 та 27 грудня відбулися новорічні ранки у групах дошкільного віку.

14 груд. 2017
Виставка поробок "Зимова фантазія"
ШАНОВНІ БАТЬКИ! У дитячому садочку з 25 по 29 грудня відбудеться виставка поробок на тему "Зимова фантазія". Запрошуємо Вас та Ваших дітей прийняти участь.