ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вер. 2016
Дорогі діти, шановні педагоги та батьки! Вітаємо з Днем знань, з початком нового 2016/2017 навчального року.

День знань - це свято всіх, хто вчиться і навчає та виховує, хто виряджає до дитсадка й школи і зустрічає, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Знання - це бурхлива річка, якою ми пливемо протягом усього життя. Її витоки беруть початок у казковій країні дитинства з чарівною назвою "Дитячий садок".

Щороку, першого вересня, у нашому дитячому садочку панує святкова атмосфера та урочиста зустріч вихованців після літнього відпочинку.

Вихователі груп дошкільного віку провели заняття за тематикою "Щоб у серці жила Батьківщина" присвячені 25-річчю Незалежності України.