Вітаємо зі святом 1 Вересня

1 вер. 2017
Дорогі діти, вихователі, батьки!!!

Дорогі діти, вихователі, батьки!
                                  Щиро вітаємо вас із святом 1 вересня – Днем знань!

Це свято приходить до нас разом із початком нового навчального
року. Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання світу і себе, а вихователів – надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом усіх вас – із Днем Знань.                                                                          З початком нового 2017/2018 навчального року!!!