Увага! Призупинення навчально-виховного процесу!

9 лют. 2018
З 11.06.2018 року по 13.07.2018 року в закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2018 року. На цей період дітей з ДНЗ №67 прийматиме ДНЗ №253.

Увага! Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

1 лют. 2018

Згідно наказу Управління освіти адміністрації Основ`янського району від 28.12.2017 №247 "Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти у літній період 2018 року".

{C}{C}

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА

РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

АДМІНІСТРАЦІЯ ОСНОВ’ЯНСЬКОГО РАЙОНУ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

УКРАИНА

ХАРЬКОВСКИЙ ГОРОДСКОЙ СОВЕТ

ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ

ИСПОЛНИТЕЛЬНЫЙ КОМИТЕТ

АДМИНИСТРАЦИЯ ОСНОВЯНСКОГО РАЙОНА

{C}{C}

Н А К А З

28.12.2017 № 247

Про тимчасове призупинення

навчально-виховного процесу в

закладах дошкільної освіти

у літній період 2018 року

На виконання Законів України «Про дошкільну освіту» ст. 27, 28, «Про охорону дитинства», «Про охорону праці», «Про збереження санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах та закладах освіти» від 31.08.2001 № 616, відповідно до перспективного плану розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів Основ’янського району на 2017-2019 роки, з метою запобігання нещасним випадкам з дітьми та співробітниками під час проведення ремонтних робіт,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити графік тимчасового призупинення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти (Далі: Графік) у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у приміщеннях та на території закладів (додається).

2. Керівникам закладів дошкільної освіти:

2.1. Забезпечити проведення ремонтних робіт у приміщеннях та на території закладів відповідно до перспективного плану розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів Основ’янського району на 2017-2019 роки за відсутності дітей у закладі.

Згідно з Графіком.

2.2. Забезпечити організоване переведення дітей на період тимчасового призупинення навчально-виховного процесу закладу до інших закладів дошкільних навчальної освіти з урахуванням побажань батьків.

Згідно з Графіком.

2.3. Взяти під контроль проведення відповідних санітарно-профілактичних заходів у закладі після проведення ремонтних робіт.

До відновлення роботи закладу.

2.4. Вирішити питання організації роботи та оплати праці педагогічних та інших працівників закладу дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства.

Під час тимчасового призупинення

навчально-виховного процесу в закладі.

2.5. Звіти про результати проведення ремонтних робіт під час тимчасового призупинення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти надати до господарчої групи Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради.

До 20.08.2018.

2.6. Довести до відома батьків та представників громадськості терміни та умови тимчасового призупинення навчально-виховного процесу в підпорядкованих закладах дошкільної освіти.

Січень 2018 року.

3. Головному бухгалтеру управління освіти Іголкіній Т. І. здійснити оплату праці працівників, що працюють під час організації ремонтних робіт за відсутності у закладах дітей, відповідно до чинного законодавства.

4. Начальнику господарчої групи Торяник Т.В.:

4.1. Здійснювати контроль за якістю та своєчасністю та якістю проведення ремонтних робіт у приміщеннях та на територіях закладів дошкільної освіти відповідно до перспективного плану розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів Основ’янськогоського району на 2017-2019 роки за відсутності дітей у закладах.

Згідно з Графіком.

4.2. Провести аналіз виконання перспективного плану розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів Основ’янського району на 2017-2019 роки.

До 31.08.2018.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник Управління О.С. Нижник

З наказом ознайомлено:

Іголкіна Т.І. Торяник Т.В.

Шмельова Н.О. Токар Н.І.

Філіпенко О.В. Грибіник Г.Ю.

Шмельова О.В. Ткачова Н.В.

Проценко О.А. Кирєєва Т.С.

Колодочка Л.Б. Кулієіва В.П.

Ніколаєнко В.М. Бабак І.В.

Козловець І.Ю. Дзебань О.О.

Єрмоленко Л.І. Чмут А.Д.

Гречка А.М. Яковенко В.М.

Повна назва навчального закладу за статутом

Юридична адреса

Керівник закладу, телефон

Термін закриття дошкільного навчального закладу