1 лист. 2016

Міністерство охорони здоров`я України: До та після вакцинації. Що варто знати батькам

Інформація для батьків
26 жовт. 2016

Виставка поробок

Відбулася виставка поробок "ОСІННІ ФАНТАЗІЇ"
24 жовт. 2016

І етап районних фізкультурних змаганнь "Крок за кроком"

У дошкільному навчальному закладі пройшов І тур районних фізкультурних змагань «Крок за кроком» серед дітей старшого дошкільного віку. У фізкультурних змаганнях приймали участь діти групи №2 "Дошкільнята" та групи №6 "Козачата" Переможцем фізкультурних змагань стала команда "Козачата".
24 жовт. 2016

Шановні батьки!!!

Шановні батьки!!! Запрошуємо Вас на осінню розвагу!
15 жовт. 2016

Районний суботник

Суботник по прибиранню території дошкільного закладу
13 жовт. 2016

14 жовтня - День захисника України!

Вихідний день 14 жовтня!!!
8 жовт. 2016

Загальномісцевий районний суботник

Сьогодні відбувся загальномісцевий районний суботник прилеглої та території ДНЗ №67
30 вер. 2016

З Днем Учителя!!!

Привітання від народного депутата України.
27 вер. 2016

Зі святом працівників дошкільної освіти!!!

Шановні працівники дошкільної освіти! Вітаємо Вас з Днем Дошкілля, нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців на день радості і щастя!
22 вер. 2016

І етап районного конкурсу дитячого малюнку пройшов у нашому дитячому садочку

Конкурс малюнку (І етап) "Рідне місто - в серденьку моєму" серед дітей старшого дошкільного віку