Батьківська сторінка

РАЙОННА БАТЬКІВСЬКА РАДА

ВИСЛОВИ ВЕЛИКИХ ПЕДАГОГІВ ПРО СІМЕЙНЕ ВИХОВАННЯ

Розвиток дитини значною мірою залежить від добробуту, мікроклімату і способу життя сім’ї, а не тільки від певних методів виховання дітей і формування їхньої поведінки. Сім’я для малої дитини – космос, де мама - сонце, тато - місяць, а численні родичі - планети. Саме тут вона черпає сили і енергію для життя. Вчиться мудрості і набирається досвіду, космічна гармонія створює міцну ауру, яка захищає від різних негараздів. Найбільший спосіб зробити дитину нещасливою - це привчити її ні в чому не знати відмови.

Ж.Ж. Руссо

Сім’я – це джерело, водами якого живиться річка нашої держави. На моральному здоров’ї сім’ї будується педагогічна мудрість школи. Чудові діти виростають у тих сім’ях, де батько і мати по - справжньому люблять один одного і водночас люблять і поважають людей.

В. Сухомлинський

Сім’я – природний первинний осередок, де реалізується краса людського життя, куди приходять відпочивати переможні сили людини, де ростуть і живуть діти - головна радість життя.

А. Макаренко

Мистецтво виховання має ту особливість, що майже всім воно здається справою знайомою і зрозумілою, а деяким навіть справою легкою. І тим зрозумілішим і легшим здається воно, чим менше людина з ним обізнана,теоретично і практично.

К. Ушинський