Відвідувань за день:3;
Відвідувань за рік: 253;

Медичні поради

Здоров'я малюків

Щодо виконання Плану проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору,

епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році.

У зв’язку із загрозою спалаху кору в квітні поточного року рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій був затверджений План дій щодо готовності та реагування на спалах кору в Харківській області. Його складовою став План проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році, який затверджений заступником голови Харківської ОВА (далі – План). Кампанія охоплює три інфекції, тому що щеплення проти кору, епідемічного паротиту та краснухи проводяться однією вакциною – КПК.Метою плану є 100% охоплення двома дозами вакцини КПК серед тих, хто підлягає «наздоганяючій» кампанії з вакцинації. Термін реалізації – червень-вересень 2023 року. Кампанія розпочата 12 червня 2023 року.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.