Організація харчування дітей

Організація харчування в дошкільному навчальному закладі №67 здійснюється згідно вимогам спільних наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 № 298/227  Інструкція з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, від 26.02.2013 №202/165 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 18.01.2017 №3 «Про організацію харчування учнів та вихованців навчальних закладів системи освіти м. Харкова у 2017 році» харчування у дошкільному навчальному закладі становить: 1. Вікова група від 1-го до 3-х років 18.00 грн. (із розрахунку: 7.80грн. - бюджетні кошти та  10.80грн. - батьківська плата). 2. Вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 23,00грн. (із розрахунку: 9,20 грн - бюджетні кошти та  13,80 грн. - батьківська плата).

Харчування дітей пільгової категорії

Визначено ряд пільгових категорій з оплати за харчування в дошкільних навчальних закладах. Звільняються від оплати:

- діти-сироти та діти, що позбавлені батьківського піклування;

- діти із сімей, сукупний дохід в яких на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищив рівня забезпечення прожиткового мінімуму.

Розмір плати зменшується на 50% для батьків в сім’ях яких троє і більше дітей. (Порядок встановлення плати за перебування дітей в державних комунальних навчальних закаладах).

.