12 квіт. 2021

Всесвітній день авіацій і космонавтики

В закладі для дітей усіх вікових груп були проведені тематичні заняття
12 квіт. 2021

Уряд затвердив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти

Кабінет Міністрів України ухвалив нові норми та порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку
10 квіт. 2021

Загальноміський суботник

Загальноміський суботник пройшов на території закладу
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження.
25 бер. 2021

Міжнародний день театру

Театр для нас — це, наче казка. Тут можна зняти свою маску, І стати можна тут поетом, Й складать віршовані куплети. Театр — це море сподівань, І нездійсненних побажань. Це гарне місце відпочинку, І восени і навіть взимку
9 бер. 2021

День народження Тараса Григоровича Шевченко

Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь.
25 лют. 2021

150 років з Дня народження Лесі Українки

В закладі пройшли тематичні заняття в усіх вікових групах
19 лют. 2021

День Державного Гербу

В закладі пройшли тематичні заняття до Дня Державного Гербу
9 лют. 2021

День безпечного інтернету

В закладі пройшли заняття в усіх вікових групах до Дня безпечного інтернету
22 січ. 2021

День Соборності

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України «братнім російським народом», відповідно до Указу Президента України № 871 / 2014 від 13-го листопада 2014-го року, святу повернули колишню назву. «Відзначати щорічно 22 січня - у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки - День Соборності України. Внести до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят” зміну, виключивши абзац другий статті 1.»- йдеться в Указі.