Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"

10 лист. 2012
З 12 листопада по 16 листопада у дитячому садочку пройде Всеукраїнський фестиваль "Гармонія руху"

З метою збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, активізації роботи у фізкультурно-оздоровчому напрямі Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголошує проведення  Всеукраїнського фестивалю "Гармонія руху" (далі - Фестивалю) за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

У нашому дошкільному закладі фестиваль проходитеме з 12 листопада по 16 листопада. Участь у фестивалі будуть брать діти всіх вікових категорій. 16 листопада 0 10.00 відбудеться фізкультурно-музичне свято.

Шановні батьки запрошуємо Вас також приняти участь у фестивалі "Гармонія руху"