Будьте обережні!!!

22 бер. 2013
Телевізор - побутовий електроприлад підвищеної пожежної безпеки

Пам'ятка для батьків

У сучасному суспільстві телевізор є звичним і обов’язковим предметом майже в кожній родині. Але не всі дорослі пам’ятають про те, що телевізор - це побутовий електроприлад підвищеної пожежної безпеки. Під час його експлуатації слід дотримуватися певних рекомендацій.

- Телевізор не слід установлювати в меблеву стіну, розташовувати дуже близько до батареї центрального опалення, поблизу печі або поруч з електронагрівальними приладами. Телевізор не повинен торкатися штор, адже саме це спричиняє швидке поширення пожежі у випадку загорання приладу.

- Не залишайте дітей наодинці з увімкнутим телевізором! Він є ненадійною «нянькою». Не дозволяйте дитині вмикати телевізор, коли ви відсутні вдома. Поміркуйте, як не допускати використання дітьми телевізора, незважаючи на вашу заборону.

- Коли ви вимикаєте телевізор, то не забувайте вийняти вилку з розетки.

- Якщо електромережа у вашій місцевості має перепади напруги, то використовуйте стабілізатор.

- Помітивши технічні негаразди в роботі телевізора, не намагайтеся ліквідувати їх самостійно – використовуйте послуги телемайстерень.

- Якщо під час перегляду телепередач відбулося загорання, негайно вимкніть телевізор із мережі, накрийте щільною вологою тканиною, викличте пожежну охорону за телефоном «101».

- Пам'ятайте, що навіть найнадійніший електроприймач може спричинити пожежу, якщо не дотримуватися правил його експлуатації.