Оздоровлення дітей

4 лип. 2013
У дошкільному навчальному закладі триває оздоровчий період

Діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, збагачення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо.

Режим дня дошкільного навчального закладу під час проведення літнього оздоровчого періоду змінено так, щоб діти мали змогу достатню кількість часу перебувати на свіжому повітрі.  Заняття пов’язані з розумовою діяльністю дітей, у дошкільному закладі були замінені на різні організаційні форми фізичного виховання (ранкова гімнастика, щоденні заняття з фізичної культури тощо) значну більшість часу діти перебувають на свіжому повітрі. Проводяться Дні здоров’я, цільові екскурсії на природу.

Ранковий прийом проводиться на свіжому повітрі,  організовано денний сон в умовах широкого доступу свіжого повітря, ходіння босоніж по траві, піску, виховання культурно-гігієнічних навичок. Упродовж дня з дітьми різних вікових груп організовуються ігри: сюжетно-рольові, конструкторсько-будівельні, драматизації, театралізації, дидактичні словесні, з іграшками, предметами, картинками, настільно-друковані, інтелектуальні, рухливі сюжетні, безсюжетні, з елементами спортивних ігор і вправ (зокрема, футболу, баскетболу, городків,); особлива увага приділялась організації ігор з піском, водою.

Також проводиться індивідуальної роботи з окремими вихованцями за різними змістовими напрямками освітньої роботи, читання, розповідання, інсценування творів художньої літератури, бесіди на морально-етичні, побутові, особистісні теми, різноманітні розваги.