Вихідні дні

30 груд. 2013
Увага батьки! Дитячий садочок не працює з 01 січня по 07 січня Дотримуйтесь під час канікул безпеки життєдіяльності дітей

Увага батьки! Дитячий садочок не працює з 01 січня по 07 січня

Дотримуйтеся під час канікул безпеки життєдіяльності дітей:

-Не залишайте дітей без нагляду дорослих.

-Не дозволяйте дітям грати  біля проїжджої дороги.

- Не дозволяйте дітям гратися біля водойми, на льоду в зимовий період.

- В зимовий період організовуйте прогулянки на свіжому повітрі при температурі нижчій - 12 С  (з дітьми до 3 років), - 22 С (з дітьми дошкільного віку).

- Не залишайте дітей з увімкненими електроприладами (праска, телевізор, пральна машина)

- Не дозволяйте дітям вмикати та вимикати електроприлади.

-  На розетки поставити заглушки.

- Джерела вогню (сірники, запальнички) зберігати в недоступному для дітей місці.

- Гострі, ріжучі, колючі і крихкі предмети повинні знаходитися  у недоступному для дітей місці.

- Особливу увагу звернути на зберігання ліків. Ліки повинні зберігатися в зачиненій шафі.

- Не можна залишати дітей на балконі.

- Не можна дозволяти дітям рухливі ігри на балконі.

- Не залишайте дітей без догляду.

- Перевірте обладнання дитячого майданчика, щоб запевнитися у відсутності чинників, які можуть причинити травматизм.