Колективний перегляд в групі № 4 (5-й рік життя)

26 лист. 2019
"Моя Батьківщіна - Україна"

Програмовий зміст: -

Виховувати почуття гордості за свою Батьківщину, за свій народ, за свою мову, почуття патріотизму, любов до України та її традицій.

- формувати в дітей знання про Україну, її національні страви.. Дати уявлення про продукти що є корисними для людей

- розширити знання дітей про Батьківщину — Україну, її символи (Герб, Прапор, Гімн), столицю-місто Київ; рідне -м.Харків; оглядово ознайомити з народними ремеслами (гончарство, вишивка, вироби з деревини);

- вчити дітей відповідати на поставлені вихователем запитання,; сприяти розвитку зв’язного  мовлення, пам’яті, слухової та зорової уваги;

- продовжувати формувати у дітей уявлення про українські традиції, знайомити з технологією приготування  народної  традиційної страви – вареників, викликати інтерес до української кухні,  формувати вміння працювати з тістом (ліплення вареників),  збагачувати мовлення  українськими прислів’ями та приказками, розвивати пізнавальну активність, мислення, дрібну моторику рук, комунікативні  уміння, виховувати бережне ставлення до хліба, повагу до українських звичаїв і  традицій.