Міжнародний День захисту дітей!

1 черв. 2021
В Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Захист дитинства у цілому світі

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити

Прекрасне і вічне нехай не вмера!

Всміхається сонце привітно й ласкаво,

Цей день на планеті хай щастям сія.

Час радісно лине, змістовно й цікаво

Добробутом повниться кожна сім’я

Хай війни стихають від сміху дитини,

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма.

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків та педагогів. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

День захисту дітей – особливе свято у нашому садочку, адже воно для дітей і про дітей. Тож з самого ранку в закладі дошкільної освіти  готувались до одного з найулюбленіших свят, а згодом грали, танцювали, співали пісень. Після розважальної програми, вихованці всіх вікових груп, разом із педагогами влаштували конкурс дитячого малюнку, яке пройшло під гаслом «В КОЖНОМУ МАЛЮНКУ – СОНЦЕ!», де всі діти були ПЕРЕМОЖЦЯМИ!

Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!