Літній оздоровчий період

30 лип. 2021
Досліди та ігри на свіжому повітрі

Влітку продовжується систематична планомірна робота з усіх розділів програми, на свіжому повітрі організовуються всі види дитячої діяльності.   Окремі види роботи з дітьми такі як , наприклад, спостереження в природі, ознайомлення з оточуючим в літніх умовах стають значно різноманітнішими.   Літо надає великі можливості для формування реалістичних уявлень у дітей про природу, для виховання у них допитливості, уміння спостерігати, логічно мислити. Разом з вихователем  Тетяною Іванівною Филипською діти  середньої групи №5 з великим задоволеням та цікавістю спостерігають за рослинами та комахами,  проводять експерименти  з піском, грунтом і водою.