31 груд. 2020

на Новорічні свята!
30 груд. 2020

Новорічні розваги

На порозі Рік Новий – добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, хай до хат він нам несе!
29 груд. 2020

УВАГА! Карантинні обмеження!!!

«Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
25 груд. 2020

Колегія МОН України схвалила нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти

1 грудня 2020 року, колегія Міністерства освіти і науки України схвалила нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти. Це дозволить продовжити реформу дошкільної освіти, а також забезпечить наступність між дошкіллям і школою. Після доопрацювання Базовий компонент дошкільної освіти буде затверджено наказом МОН.
11 груд. 2020

Колективно-творча справа:"Нагодуй пташку взимку, вона віддячить тобі влітку!

Кожного дня і кожну хвилину, оберігайте всяку пташину! Тільки добра їм потрібно бажати і намагатися не ображати!
30 лист. 2020

Всесвітній день домашніх тварин!

Щороку 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин! Його мета - ще раз нагадати людству про відповідальність за "братів наших менших", які живуть поруч нас.
25 лист. 2020

МОН та ЮНІСЕФ розробили онлайн-платформу

Про важливість розвитку дошкільнят
20 лист. 2020

Всесвтний День Дитини!

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.
16 лист. 2020

МОН пропонує до громадського обговорення

Проєкт Базового компонента дошкільної освіти
9 лист. 2020

День української писемності та мови!

На початку листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови.