Програми освітньо-виховної роботи

Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років  (кер. проекту Огнев`юк В. О., наук. ред. Бєлєнька Г. В., Половіна О.А., авт. кол. БогінічО. Л., В.М. Вертугіна, К.І. Волинець та ін (Лист МОН України № 1/11-4960 від 23.07.2020)

Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт"

Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція)

Парціальні програми:

Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпекижиттєдіяльності дітей дошкільного вікцу  (Лохвицька Л. В., 2018 р.)                                                                                                                              Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку. (Малашевська І.А.2015р):

Україна – моя Батьківщина. Парціальна програма з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (за наук. ред. Рейпольської О. Д., авт.: Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М., 2016 р.);

Вчимося жити разом. Парціальна  програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років (Піроженко Т. О., Хартман О. Ю., 2016 р.)

Дитяча хореографія. Програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років. Навчально-методичний посібник. (Шевчук А.С. 2015р.)