14 січ. 2021

Розвага!

Щедрий вечір, добрий вечір!
4 січ. 2021

Затверджено нові грошові норми харчування у закладах освіти

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова: У закладах дошкільної освіти: Для вихованців віком від 1 до 3 років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата). Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата). (відповідно до законодавства України).
31 груд. 2020

Робота закладу

на Новорічні свята!
30 груд. 2020

Новорічні розваги

На порозі Рік Новий – добрий, світлий, чарівний. Щастя, злагоду – усе, хай до хат він нам несе!
29 груд. 2020

УВАГА! Карантинні обмеження!!!

«Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
25 груд. 2020

Колегія МОН України схвалила нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти

1 грудня 2020 року, колегія Міністерства освіти і науки України схвалила нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти. Це дозволить продовжити реформу дошкільної освіти, а також забезпечить наступність між дошкіллям і школою. Після доопрацювання Базовий компонент дошкільної освіти буде затверджено наказом МОН.
11 груд. 2020

Колективно-творча справа:"Нагодуй пташку взимку, вона віддячить тобі влітку!

Кожного дня і кожну хвилину, оберігайте всяку пташину! Тільки добра їм потрібно бажати і намагатися не ображати!
30 лист. 2020

Всесвітній день домашніх тварин!

Щороку 30 листопада відзначається Всесвітній день домашніх тварин! Його мета - ще раз нагадати людству про відповідальність за "братів наших менших", які живуть поруч нас.
25 лист. 2020

МОН та ЮНІСЕФ розробили онлайн-платформу

Про важливість розвитку дошкільнят
20 лист. 2020

Всесвтний День Дитини!

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.