ВАС ВІТАЄ

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла - садок) №67

Харківської міської ради»

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  № 67 Харківської міської ради" Основ'янського району є закладом загального розвитку з україномовним режимом роботи. Заснований  у 1964 році, функціонує 6 груп: 1 група для дітей раннього віку і 5 груп для дітей дошкільного віку.

Пріоритетні напрями роботи закладу: створення умов для всебічного, повноцінного та гармонійного розвитку дітей, виховання у дітей дошкільного віку свідомого ставлення до свого здоров’я і до навколишнього середовища, любові до України,  української мови, розвиток творчих здібностей та творчого мислення дітей.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

29 вер. 2017
день ДОШКІЛЛЯ!!!
Зі святом працівників дошкільної освіти!!!

22 вер. 2017
Звіт про проведення І етапу конкурсу
Звіт про проведення І етапу конкурсу «Рідне місто – в серденьку моєму»

15 вер. 2017
Конкурс малюнка
Проведення районного конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму», присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля

2 вер. 2017
1 ВЕРЕСНЯ - "День Знань"
У дитячому садочку святкували "День Знань"

1 вер. 2017
Вітаємо зі святом 1 Вересня
Дорогі діти, вихователі, батьки!!!

30 серп. 2017
Районна серпнева педагогічна конференція
Районна серпнева педагогічна конференція на тему: "Про підсумки розвитку освіти району в 2016/2017 навчальному році та завдання на 2017/2018 навчальний рік"