Пам`ятка для батьків

12 квіт. 2014
Пам`ятка для батьків із забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку

ПАМ΄ЯТКА

із забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку

Шановні батьки!

Життя в умовах великого міста потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку зовнішнього світу.

Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та виконувати наступні правила:

- Не залишати дітей дошкільного віку одних, навіть на короткий час.

- Навчати дітей користуватися дверним вічком.

- Не дозволяти дітям самостійно відчиняти вікна, кватирки.

- Не дозволяти відчиняти двері незнайомій людині, навіть одягненій в міліцейську форму.

- Не дозволяти дітям розмовляти з незнайомими людьми на вулиці.

- Вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104.

- Забороняти дітям підбирати на вулиці незнайомі предмети – вони можуть бути небезпечними.

- Забороняти грати ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами.

-Забороняти користуватись ліфтом без супроводу дорослих, а також заходити в ліфт з незнайомими людьми.

- Вчити звертатися за допомогою до людей, які працюють у правоохоронних органах.

-  Не дозволяти дражнити тварин. Попереджувати зародження у дитини жорстокого відношення до «друзів наших менших».

Шановні батьки! Проявляйте терпіння і навчайте дітей берегти своє здоров’я.

Сподіваємось, що наша пам’ятка допоможе вберегти дитину від біди!