Районна акція

21 груд. 2015
"Збирай кришки - на протези для воїнів АТО".

Шановні батьки та діти!

Просимо Вас долучитися до Всеукраїнської волонтерської акції "Збирай кришки на протези для воїнів АТО".Не залишайтеся байдужими до життя воїнів,що втратили здоров'я захищаючи Батьківщину.

Кілька фактів, які вам цікаво буде дізнатися:

1. 500 000 кришечок – це протез руки для бійця АТО, а 850 000 – протез ноги.

2. Сировина, отримана після переробки кришечок, йде тільки для виготовлення дрібних частин суглобової частини протеза.

3. Саме кришечки вирішили збирати, тому що матеріал, з якого вони зроблені, найбільш цінний в якості вторсировини.

4. В акції беруть участь велика кількість  міст і населених пунктів, її підтримує ряд міністерств і відомств. За словами організаторів, бокс для збору кришок стоїть навіть в Адміністрації Президента, з 1 вересня бокси розміщені в школах і вузах. Підключилися й діаспори: зараз йдуть переговори про те, щоб українці за кордоном надсилали гроші, здаючи кришечки у себе в містах.

5. З початку акції переробнику передано понад 2000 кілограмів кришечок.