СВЯТКУВАННЯ МАСЛЯНОЇ!

18 бер. 2016
В нашому дошкільному закладі відбулося святкування Масляної.

Виховання дітей без занурення в історію народу, традиції та звичаї неможливе. Тому наш колектив намагається донести до кожного вихованця ДНЗ народну мудрість, виховуючи гордість за наш славетний український народ.
         Завершальним святом зимового циклу є Масляна – «Зимоньку проводжаємо, весноньку стрічаємо».
      17 лютого 2015 року з веселощами, втіхами, спортивними розвагами, народними іграми пройшло свято Масляної в нашому закладі. Завітали до дітей Зима зі своїми розвагами, Весна – з теплом, гарним настроєм та, звичайно, Масляна з запашними різнокольоровими млинцями.
        Любо дітворі та дорослим було змагатися, гратися, танцювати в хороводах та смакувати млинці.