14 трав. 2018

Конкурс "Маленькі дарування"

Наші діти приймали участь у ІІ турі районого конкурсу "Маленькі дарування"
10 квіт. 2018

" Світле свято Великодня"

Великдень - це свято, коли вся сім`я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому закладі веселилась велика й дружня родина святкуючи "Велекоднє свято"
30 бер. 2018

Привітання від Анатолія Денисенко!!!

Всі діти і працівники закладу дошкільної освіти отримали паски від Народного депутата України Анатолія Денисенка.
15 бер. 2018

Велика подяка батькам.

За придбання благодійної гуманітарної допомоги ( різноманітне дитяче харчування, жарознижуючі лікарські препарати) для дітей міста Красногорівка.
7 бер. 2018

Свято весни, квітів і гарного настрою!

У нашому садочку відбулися святкові ранки для мам та бабусь.
7 бер. 2018

Свято 8 Березня!

Жіночий колектив нашого закладу щиро вдячний Анатолію Петровичу Денисенку за його привітання зі святом 8 Березня!
15 лют. 2018

Святкуємо "Масляну"

Діти провели Зиму та зустріли Весну, веселими розвагами, конкурсами, хороводами. Пригощалися смачними млинцями. Наприкінці було спалено символ Зими.
9 лют. 2018

Увага! Призупинення навчально-виховного процесу!

З 11.06.2018 року по 13.07.2018 року в закладі буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес для проведення ремонтних робіт у літній період 2018 року. На цей період дітей з ДНЗ №67 прийматиме ДНЗ №253.
18 січ. 2018

Музична розвага

У садочку проойшла розвага "Добрий вечір, щедрий вечір!" Діти розповідали колядки, щедрівки та отримали солодкі подарунки.
27 груд. 2017

У нашому садочку відбулася виставка поробок

ШАНОВНІ БАТЬКИ! У дитячому садочку відбулася виставка поробок на тему "Зимова фантазія". Дякуємо вам за активну участь у виставці.